DJI MINI 2

 

DJI AIR 2S

 

DJI FPV

Kategorie produktów

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Oczekujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami !

DJI AIR 2S

Składany i przenośny DJI Air 2S doskonale sprawdzi się w podróży i pozwoli Ci uwolnić powietrzną kreatywność. Twórz filmy 5.4K/30FPS i zdjęcia 20MP dzięki sensorowi CMOS 1″. Korzystaj z inteligentnych funkcji takich jak nowe MasterShots, które umożliwiają nagrywanie zachwycających filmów za pomocą zaledwie kliknięcia. Ulepszona transmisja obrazu O3 zapewnia płynne przesyłanie wideo 1080p na duże odległości. Z DJI Air 2S możesz też cieszyć się bezpieczeństwem lotu – pozwala na to między innymi zaawansowany system unikania przeszkód.

DJI MINI 2

Doskonały dla początkujących DJI Mini 2 to niewielki, składany dron o wadze mniejszej niż 249 g. Wyposażony został w stabilizowaną kamerę umożliwiającą nagrywanie filmów 4K/30 FPS. Czas lotu 31 minut pozwala na precyzyjne skomponowanie idealnego ujęcia, a inteligentne tryby takie jak QuickShots ułatwiają tworzenie kreatywnych materiałów. OcuSync 2.0 oferuje możliwość transmisji wideo Full HD na odległość nawet 6 km. Wszystko to sprawia, że DJI Mini 2 dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń.

DJI FPV

DJI FPV na nowo definiuje pojęcie immersyjnego lotu. Gogle V2 i superszerokie pole widzenia 150° pozwolą Ci niemal dosłownie mknąć przez obłoki. Nagrywaj filmy 4K/60FPS, które dzięki stabilizacji RockSteady zachwycą Cię płynnością. Udoskonalony system OcuSync 3.0 umożliwia stabilną transmisję wideo na odległość do 6 km. 3 tryby – S, N oraz M, a także zwiększające bezpieczeństwo funkcje takie jak awaryjne hamowanie i zawis sprawiają, że możesz cieszyć się lotem niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym operatorem.

Sklep z dronami DJI Air2s

DJI POCKET 2

DJI Pocket 2 to kieszonkowa kamera z 3-osiową stabilizacją, która umożliwia tworzenie dynamicznych ujęć, gdziekolwiek jesteś. Nagrywaj filmy 4K/60 FPS i wykonuj zdjęcia 64 MPX z zoomem nawet 8x. Ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem dzięki technologii DJI Matrix Stereo. Rozwiń kreatywność z funkcjami takimi jak ActiveTrack 3.0 lub Timelapse. Montuj nagrane klipy z pomocą Story Mode i Edytora AI. Niezawodna kamera DJI Pocket 2 pozwoli zrealizować Twoje najśmielsze wizje i sprawi, że poczujesz prawdziwą magię tworzenia.

1,799.00Czytaj dalej

DJI RS 2

DJI RS 2 to nowoczesny stabilizator kamery, dzięki któremu stworzysz dynamiczne ujęcia niezależnie od warunków. Algorytm stabilizacji Titan zapewnia niezrównaną płynność. Z poziomu kolorowego wyświetlacza dotykowego 1.4” zyskasz dostęp do przydatnych trybów takich jak ActiveTrack 3.0. Wydajny akumulator zapewnia nawet 12 godzin działania. DJI RS 2 wyróżnia się największym w branży stosunkiem wagi do udźwigu – ważąc 1,3 kg, obsługuje urządzenia o masie do 4,5 kg, gwarantując komfortową pracę z Twoim ulubionym sprzętem.

3,599.00Czytaj dalej

DJI RSC 2

Dzięki zaawansowanemu algorytmowi stabilizacji Titan DJI RSC 2 zapewnia płynne ujęcia w każdej sytuacji. Składana konstrukcja zwiększa komfort użytkowania i pozwala stosować urządzenie w 6 wszechstronnych konfiguracjach. Niezawodny akumulator działa nawet 14 godzin, a wyświetlacz 1″ oraz funkcje takie jak ActiveTrack 3.0 zwiększają kreatywne możliwości. Waga 1,2 kg z udźwigiem do 3 kg zapewniają wygodę i kompatybilność. DJI RSC 2 sprawia, że profesjonalne ujęcia są w zasięgu ręki.

1,999.00Czytaj dalej

MAVIC AIR 2

Mavic Air 2 łączy w sobie zaawansowane możliwości obrazowania i potężne osiągi w locie w kompaktowej obudowie. Ważący 570 gram dron zapewnia 34 minuty lotu i transmisję wideo do 6 km. Mavic Air 2 wyposażony jest w 1/2-calowy sensor, który umożliwia uchwycenie wysokiej jakości ujęć. Dzięki inteligentnym funkcjom, takim jak FocusTrack, SmartPhoto i QuickShots, dron pozwala na nagrywanie procesjonalnych materiałów w jakości 4K w 60 klatkach na sekundę.

MAVIC 2

Drony z serii Mavic 2 całkowicie przedefiniowały fotografowanie z powietrza i stworzyły nowe możliwości tworzenia filmów lotniczych. Seria Mavic 2 to szczyt inżynierii i innowacji technologicznych dostępny w dwóch wersjach. Dron Mavic 2 Pro jest wyposażony w całkowicie nową kamerę Hasselblad L1D-20c gwarantującą najwyższą jakość obrazu. Natomiast dron Mavic 2 Zoom posiada 12 Mpix, 1/2,3-calową matrycę z czterokrotnym zoomem (w tym dwukrotnym zoomem optycznym 24-48 mm) , które otwierają użytkownikom bardziej kreatywne możliwości.

DJI OM 4

DJI OM 4 to 3-osiowy składany stabilizator, umożliwiający nagrywanie płynnych ujęć. Urządzenie posiada innowacyjne, magnetyczne mocowanie, które pozwala na szybki oraz prosty montaż i demontaż smartfona. Inteligentne tryby nagrywania takie jak Active Track 3.0, DynamicZoom, Hyperlapse i wiele innych sprawią, że nawet amator będzie w stanie nagrać profesjonalne ujęcia i zachwycić nimi swoich znajomych.

699.00Czytaj dalej

Sklep z profesjonalnymi urządzeniami DJI

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Masz pytania?
Potrzebujesz więcej informacji?

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania technologiczne w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa i ochrony.